Перейти до основного контенту
Англійські картки

Англійські картки

Знання декількох іноземних мов, має  практичні переваги в нашому сучасному глобалізованому світі. Дослідження  останніх років, довели, що переваги від володіння декількома іноземними мовами набагато ширше, ніж можливість спілкуватися з більш широким колом людей.

Багато батьків  замислюються про вивчення англійської мови з раннього віку. Але як? Всі ми розуміємо, що це непроста справа і як її спростити? Коли краще приступати до занять?

Для початку, розглянемо переваги раннього вивчення іноземної мови:

  1. Вивчати мову в ранньому віці набагато легше. Мозок дитини в цьому віці розрахований на несвідоме поглинання великих масивів інформації.
  2. Ще однією перевагою вивчення другої мови в ранньому віці є те, що діти думають простіше, ніж дорослі. Вони використовують менше слів, будують прості речення і думають менш абстрактно. Діти, які вивчають другу мову, не перевантажені завданням передачі своїх абстрактних думок і почуттів, тому, що вони просто не мають їх. Потім, коли ці діти виростають, вони вчаться висловлювати свої думки як на своєму рідному, так і іншими мовами.
  3. Час – ще одна перевага вивчення другої мови в ранньому віці. Для того, щоб освоїти рідну мову, дітям потрібні роки навчання. Так само і з іноземною мовою. Діти мають велику перевагу перед дорослими, які вивчають другу мову. Вони можуть почати з малого і простого і поступово освоювати більш високі рівні мислення і спілкування.
  4. У процесі вивчення другої мови, діти весь час відчувають тренування мозку, що готує їх до вирішення проблем в майбутньому. Вони здатні краще планувати, концентруватися, вирішувати проблеми. Вони більш запрограмовані на багатозадачність.
  5. Вивчення різних мов  сприяє творчому мисленню.

З картками Домана для вивчення англійської, діти можуть вивчати іноземну мову з самого раннього віку. При цьому уроки відбуватимуться в ігровій формі, в спілкуванні з батьками. Дитині розглядати кольорові картинки буде весело і цікаво.

Якщо цьому заняттю приділяти всього 2-3 хвилини в день, то скоро самі батьки помітять, що їх малюк, побачивши певний предмет зможе назвати його не тільки рідною мовою, а й англійською.

Коли приступати до занять?

Навчальні картки англійською допоможуть і дітям, і їхнім батькам вивчити слова швидко і без зайвих зусиль. Що важливо, дитина відразу ж запам’ятовує і вимову, і написання назв предметів або видів тварин, рослин. Тому йому буде легше навчатися в подальшому в школі або спеціалізованому навчальному закладі.
Картки Домана англійською рекомендують починати використовувати тоді, коли дитина вже досить добре освоїла рідну мову. При цьому перший час бажано промовляти слово спочатку російською (або українською), а потім вимовляти його іноземною мовою.

Втім, якщо хтось із батьків досить добре володіє англійською, можна показувати малюку картки Домана з англійськими написами вже в перші місяці життя. В такому випадку малюк буде вчити мову практично з народження, а значить, англійська стане для нього рідною і зрозумілою мовою.
На відміну від інших методичних посібників, картки займають зовсім небагато місця, їх можна брати з собою всюди: в поїзд, на вулицю під час прогулянки, в гості. Зміна обстановки зробить заняття більш цікавою, а головне, не буде чинників переривати навчання незалежно від обставин.

Як вибрати картки Домана для вивчення іноземної мови?

Існують картки Домана, де написи зроблені тільки англійською мовою. Але не менш популярні англо-українські або англо-російські набори, в яких кожне зображення підписано іноземною та рідною мовами. Ви самі вибираєте, що краще: англо-російські або англо-українські набори.

Англійські картки

Двосторонні картки. На одній стороні – картинка зі словом англійською, з транскрипцією. А на другий – та ж картинка з підписом російською чи українською.

Батькам, які знають англійську не дуже добре, рекомендується звернути увагу на картки з транскрипцією іншомовних слів, це допоможе їм не допустити помилок при навчанні своєї крихітки.

Якщо ви добре знаєте англійську мову, рекомендуємо вам звернути увагу на англійські картки з фактами.

Англійські картки

Англійські картки з фактами. Картинка з підписом англійською, а на зворотному боці – 8 речень і три завдання англійською.

Серед найбільш потрібних для спілкування англійською категорій карток Домана слід виділити наступні:
• овочі;
• фрукти;
• рослини;
• тварини (домашні, дикі);
• одяг;
• частини тіла;
• кольори;
• пори року, місяці;
• предмети меблів, іграшки;
• професії;
• родина;
• дієслова.
Цей список приблизний, кожен батько самостійно вибирає потрібний напрямок для навчання своєї дитини. Адже нерідко з дітьми займаються безпосередньо перед поїздкою в англомовну країну для участі в фестивалях, спортивних змаганнях або для відпочинку, відповідно до мети і підбирається тематика карток.

Набори карток Домана англійською допомагають розвивати словниковий запас, фантазію, логічне мислення, фотографічну пам’ять. Малюк стає більш уважним, кмітливим, посидючим. Вчені і педагоги єдині в думці, що здатність до запам’ятовування у дітей до трьох років набагато вище, ніж у школярів і тим більше у дорослих, тому починати займатися по картках Домана потрібно якомога раніше.

При ранньому навчанні другій мові, розвиваються когнітивні здібності, діти виростають більш творчими, – їх мозок з юних років відчуває постійне тренування.

Навчаючи свою дитину другій мові в юному віці, ви налаштовуєте її на успіх.

 

* При використанні матеріалів посилання на сайт є обов’язковим.

 

 

Оставить ответ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Корзина